Start Usługi fryzjerskie, kosmet.

Salon Urody Extend Studio

Kliknij, aby Twój wpis był pierwszy w kategorii.


Województwo:
świętokrzyskie
Wyślij przez SMS

Oferta:

Partner Lyoness

Zapraszamy do chwili zapomnienia i relaxu w Salonie Urody Extend Studio.

Filozofia tego miejsca to połączenie najbliższych człowiekowi wartości duchowych: szczęścia, optymizmu i harmonii. Gwarantujemy profesjonalne usługi i porady, co z pewnością przełoży się na państwa końcowe zadowolenie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, skupiając się całkowicie na jego potrzebach.

Klimatyczne wnętrza zapewniają Państwu wyjątkową atmosferę.
Fiolet oznacza uduchowione myśli, czerwień to barwa życia, sił witalnych i piękna, błękit - zrównoważone istnienie, podtrzymywanie życia, uspokojony system nerwowy, przenoszenie siły i energii, biel, która kojarzy się z lekkością, błogością i czystością.

120m2 a w nich ? 3 stanowiska fryzjerskie, pomieszczenie do kosmetyki zabiegowej, solarium z aromą, bryza i loterią bingo, kącik kosmetyki kolorowej, profesjonalny analizer trychologiczny (badający stan skóry głowy i włosów, diagnozujący schorzenia na niej i pomagający w doborze linii kosmetyków),laser na porost włosów, stanowisko do przedłużania i zagęszczania włosów ? 11 metod w naszej ofercie, jedyny w Kielcach profesjonalny skup włosów, a do tego przytulne i ciepłe wnętrze, miła atmosfera i ponad 100 usług, co z pewnością przełoży się na państwa końcowe zadowolenie z kompleksowo stworzonej oferty.

Nasza firma stawia na JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM.
W oparciu o światowe i europejskie standardy, z poczuciem odpowiedzialności dbamy o Państwa urodę, a nasi pracownicy z uśmiechem na twarzy czekają na możliwość udzielenia fachowych porad i wykonania zabiegów dobranych do państwa potrzeb.


Telefon:
883312100

Email:
info@extendstudio.pl

www:
www.extendstudio.pl

Forma prawna:
b.d.

Adres:
Gabrieli Zapolskiej 5

Kod pocztowy:
25-435

Miejscowość:
KielceWersja klasyczna