Start Handel detal kultura , edukacja, rozrywka

Sklep z zabawkami GONZI

Kliknij, aby Twój wpis był pierwszy w kategorii.


Województwo:
mazowieckie
Wyślij przez SMS

Oferta:

Partner Lyoness

Firma GONZI znajduje się w Zielonce (18km od Warszawy). Przy trasie Warszawa- Wołomin. Istnieje na rynku od 1991 roku. Od lat staramy się zaspokoić oczekiwania naszych klientów, nie tylko tych najmłodszych. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas trafiać w gusta i wymagania naszych klientów, co sprawiło, że obdarzyli nas zaufaniem i chętnie do nas wracają. Pragniemy aby na twarzach najmłodszych zawsze gościł uśmiech i zadowolenie. Służymy Waszemu dziecku już od dnia narodzin.

W naszym sklepie znajdą państwo wszystko co jest potrzebne do pielęgnacji niemowląt, zabawki dla dzieci w każdym wieku a także szeroką ofertę artykułów niemowlęcych począwszy od akcesori niemowlęcych różnych firm, ubranek, oraz wózków. W asortymencie mamy ponad 8000 produktów, które posiadają wymagane testy i certyfikaty. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa dziecka oraz wysokich standardów jakości oferowanych produktów.

Prowadzimy sprzedaż uznanych i sprawdzonych firm. Służymy cennymi radami przy zakupie niezbędnych artykułów do wychowania i rozwoju Państwa pociechy. Śledząc nowości i trendy na rynku produktów dla dzieci pragniemy spełniać ich marzenia a Państwa oczekiwania. Starannie wyselekcjonowane przez nas zabawki spełnią oczekiwania wspaniałej zabawy, rozrywki, ale i edukacji Państwa pociech.

Telefon:
502074077

Email:
zabawki@gonzi.p

www:
www.gonzi.pl

Forma prawna:
b.d.

Adres:
Poniatowskiego 50 / 52

Kod pocztowy:
05-220

Miejscowość:
ZielonkaWersja klasyczna